IV. Adventi Gyertyagyújtás Derecskén

IV. Adventi Gyertyagyújtás Derecskén

Az adventi programsorozat zárásaként számos kézműves foglalkozás és zenés táncos előadás várta városunk lakóit december 18-án a Derecske Városi Művelődési Központban. Az intézménybe belépve már egyből válogathatunk a szebbnél szebb minőségi portékákból ugyanis az adventi vásár standjai ezúttal a színházteremben várták azokat akik még nem találták meg szeretteik számára a megfelelő karácsonyi ajándékot. A vállalkozó kedvűek akár készíthettek is ajándékokat a számos kézműves foglalkozásokon melyekben településünk Kézműves Körei működtek közre. Városunk szépkorúi is készültek az eseményre a Jóbarátok Nyugdíjas Klub tagjai csigacsinálóra invitálták a vállalkozóbb kedvűeket a Hagyományőrző Nyugdíjas Klub pedig palacsinta különlegességekkel kedveskedett az eseményen résztvevőknek.

https://youtu.be/FIDdQe4E7tQ